top of page
2.jpg

דק סינטטי במופע תלת מימדי (3D) SHOGUN 

דק סינטטי SHOGUN משתמש בטכנולוגיה מתקדמת, על מנת לייצר את לוחות הדק הייחודיים והטבעיים ביותר, עם ביצועים מעולים בכל הממדים.

 על לוח הדק מופיעה טקסטורה תלת מימדית, המדמה את יופיו של העץ, אתם יכולים לגעת ולהרגיש בפיתולי העץ ולהתחבר למראהו הטבעי והכפרי.

לוחות הדק מגיעים בחמישה גוונים יפהפיים וניתן להתקין את הלוח משני צדדיו, ללא הגבלה, כאשר צד אחד הינו מופע תלת מימדי (3D), במראה עץ טבעי והצד השני חלק, במופע חולי.

3.jpg

צבעים עשירים, טבעיים ומרקמי גרגירי עץ, יוצרים חלל שקשה לשכוח.  בין אם הדק שלכם מיועד לאירוח, או להנאה מהפוגה שקטה בחצר האחורית, דק SHOGUN  מאת "איילת ריהוט אורבני" יגשימו את החלומות שהיו לכם לגבי דק. המראה האותנטי והאמיתי, של עץ עשיר ואציל, במופע תלת מימדי (3D), בדיוק כמו במציאות, יגרום לכם להרגיש שאתם טובלים בטבע.

4.jpg

לוחות הדק מורכבים מ - 60% סיבי במבוק ו-40% פולימרים ממוחזרים בצפיפות גבוהה, כך שאף עץ לא נפגע. היציבות הממדית המעולה וההתנגדות המקיפה, מאפשרים לדק סינטטי SHOGUN להראות טוב לאורך זמן רב. החומר הפולימרי והבמבוק הייחודי שלנו, כוללים טכנולוגיות חדשניות ומוגנות בפטנט, המספקות חוזק ושלמות מבנית ללא תחרות.

5.jpeg

רק במאה ה-19, יערות טרופיים כיסו כ-20 אחוז משטח היבשה על פני כדור הארץ. עד סוף המאה ה-20, הנתון הזה ירד לפחות מ-7 אחוזים, לכן, השתדלנו למקד את עצמנו במציאת פתרונות מעולים, ללא צורך בכריתת יערות טרופיים, השימוש בעץ בדק שלנו, המהווה כ-60% מהרכב הלוח, הוא לרוב בבמבוק, הנחשב לחומר ירוק ביותר, בד"כ, עץ במבוק מגיע לגובה של חמישה, שישה מטרים תוך 5 שנים.

כך יש באפשרותנו לתרום לשמירת הכוכב שלנו ירוק יותר. כעת, כל 1,000 ק"ג של דק סינטטי תלת מימדי (3D) – SHOGUN, שאנו מייצרים, שווה להצלת 1.5 עץ איפאה בן 40 שנה, ומפחית את כריתת היערות ב- 1 מ"ר.

דק סינטטי תלת מימדי (3D) - SHOGUN
הגוונים והמופעים שלנו

כל לוח ניתן להתקין משני צדדיו כך שצד אחד הינו מופע תלת מימדי (3D), של מראה עץ טבעי והצד השני חלק במופע חולי:

מחיר למטר רבוע: החל מ - 270 ₪ + מע"מ.

קורות תשתית מדק סינטטי - SHOGUN

רוב הדקים המותקנים בישראל, מותקנים על תשתית של קורות מעץ אורן, השימוש הנפוץ בתשתית זו, נובע בעיקר מהיותה זולה מאוד וקלה להתקנה.

עץ האורן נחשב לעץ רך, ולכן קורות עץ האורן במשך הזמן, הולכות ומתפרקות כתוצאה מלחות, גשם, שמש חזקה וכו'. יתרה מכך, הברגים המחוברים לתשתית מתרופפים לאחר תקופה, מכיוון שעץ האורן רך ואינו מצליח לתפוס את הבורג בחוזקה, ולכן אט, אט הברגים משתחררים והדק מתחיל לרעוד וההליכה עליו כבר לא תהיה נעימה ובטוחה.

 כאשר החשיבה על הדק היא לטווח ארוך, כמוצר שנחזיק בו לזמן רב, אבן הנגף למעשה במערכת שנקנה, תהיה תשתית קורות האורן והיא זו שבסופו של דבר תאלץ אותנו להחליף את הדק לפני הזמן שתכננו.

יש מספר אלטרנטיבות לתשתיות חזקות יותר: כמו אלומיניום, במבוק דחוס ועוד.

אנחנו מציעים עוד אלטרנטיבה, קורות תשתית סינטטיות של המותג SHOGUN, שהינן חזקות מאוד לאורך זמן רב ומחירן נמוך משמעותית מקורות אלומיניום, המחיר הממוצע למטר רץ לקורה תשתית סינטטית   SHOGUN בחתך של 60/40 מ"מ – הוא כ- 20 ₪ + מע"מ.

מפרט דק סינטטי תלת מימדי (3D) "SHOGUN"

אנו מחויבים לייצר מוצרי חוץ מרוכבים ידידותיים לסביבה, שהם יפים, חזקים ואותנטיים. SHOGUN היא נקודת ההתחלה והבסיס של דק מרוכב. היציבות הממדית המעולה וההתנגדות המקיפה יוצרים דק חזק מאוד בתנאי חוץ עם מינימום תחזוקה.

מאפיינים:

 • דפוס עץ תלת מימדי יחודי, המעניק לדק מראה אותנטי וטבעי.

 • חומר ליבה מחוזק, עם יכולת העמסה גבוהה יותר מדקים אחרים, הודות לטכנולוגייה המתקדמת בה מיוצר הדק.

 • גוונים יפהפיים לבחירה: סהרה, אינקה, אריזונה, היער השחור ואירוס אפור.

 • בהשראת גווני העץ הטבעיים, מקבלים משטחי דק עדינים, עם מראה גרגר טבעי ואפשרויות צבע מלאות חיים.

 • דריכה רכה יותר על ידי אימוץ חומר הפוליאוריטן המהונדס בפטנט מוגן, אנו מסוגלים לקבל משטח נעים להליכה ברגליים יחפות.

 • התנגדות לשחיקה ואנטי שריטות מיטביים.

 • תחזוקה נמוכה - מראה של עץ אמיתי, ללא תחזוקה.

 • מניעת החלקה - בטוח יותר לדריכת ילדים ואנשים מבוגרים.

 • התקנה פשוטה ויעילה.

 • עמיד בפני ריקבון וסדקים ללא סיבים צמחיים, כדי למנוע לחות, טרמיטים, עובש ופטריות.

 • רוב תהליך יצור הדק ממשאבי אנרגיה ירוקים.

 • הגנת UV.

 • אחריות ל-10 שנים.

bottom of page